Technické služby se možná sloučí s Lesy

Veronika Salášková 2011-10-21 00:11:00

Žatec – Rada města Žatce zvažuje sloučení Technických služeb s Městskými lesy. Díky tomuto opatření by se snížily například náklady na jejich správu a vedení, nově vzniklá společnost by měla jedno účetnictví, jednoho ředitele, vedení, společně umístěnou a lépe využitou techniku. Navíc by tak do budoucna mohla nabídnout i vyšší počet pracovních míst pro veřejně prospěšné práce – kromě prací ve městě třeba i v žateckých lesích. „V současné době prověřujeme  všechna pro i proti , ke konečnému rozhodnutí zatím nedošlo, “ sdělil na náš dotaz radní Jaroslav Hladký.

Rada zároveň zvažuje přechod Technických služeb na formu společnosti s ručením omezeným, která by byla kompletně v majetku města. Jedním z důvodů je, že TS jako budoucí provozovatel koupaliště, by měly být plátcem DPH. Ředitel Technických služeb Andrej Grežo na posledním zasedání Rady informoval o zkušenostech v Lounech, Jirkově a Kadani, kde Technické služby jako společnosti  s.r.o.  již několik let fungují.  Rada se na některém z příštích zasedání touto otázkou bude podrobněji zabývat.

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video