Draci byli naobědvaní

Jan Vnouček 2011-10-27 00:00:00

Podbořany, Blatno – Všechny princezničky z Podbořan a Blatna se musely mít v sobotu na pozoru. Za humna jejich domovů totiž přilétli draci. Naštěstí byli už ochočení, na provázku a hlavně po obědě. Nebyl tedy potřeba žádný Bajaja, i když princů se na obou drakiádách sešlo dostatek. V Podbořanech na Malé Osadě pro ně organizátorky z Rodinného a mateřského centra Jonáš připravily soutěž nejen v létání oblíbených dětských hraček, ale též v malování na asfalt. Drakům se do vzduchu příliš nechtělo, takže barevné křídy přišly vhod a brzy se z chodníku smála nejedna saň.

„Je to již třetí ročník. A zatím jsme měli pokaždé sluníčko. Letos je poprvé mlha. Ale mohlo být hůř, kdyby pršelo,“ nestěžovala si  jedna z pořadatelek Kateřina Ausbuherová, která také nezapomněla poděkovat za sponzorský dar. „Díky němu jsme se mohly rozšoupnout,“ dodala a nabízel apříchozím domácí bábovky a buchty. Odměnu samozřejmě dostaly úplně všechny zapsané děti. Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii na této webové stránce.
Draci se vypouštěli a malovali také v Blatně. Letecké odpoledne na hrázi rybníka, výtvarnou dílničku a opékání špekáčků na návsi si užilo 25 dětí a 20 dospělých. Každý malý účastník dostal diplom a čokoládovou medaily. Tíhu organizace na svých bedrech nesly Eva Boudová a Eva Měchurová.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video