Po Ohři má jezdit výletní loď

Pavel Macák 2011-11-12 00:46:00

Louny – Lounští radní na svém jednání minulý týden schválili priority z koncepce rozvoje cestovního ruchu v Lounech, které jim doporučila komise cestovního ruchu a Letního lounského vábení. „Jedná se o poskytnutí každoročního finančního příspěvku některému z místních podnikatelských subjektů na provozování půjčovny kol, dále byla schválena aktualizace pravidel pro poskytování a čerpání příspěvku na podporu vztahů s partnerskými městy, který bude ve výši padesát až pětasedmdesát tisíc korun. 

Zvažuje se také přesunutí Městského informačního střediska na Mírové náměstí vedle Městské knihovny, což bude stát možná až 400 tisíc korun a dále zprovoznění plavby na nízkoponorném motorovém plavidle po Ohři z Loun ke skanzenu v Březně. Tato atrakce by město přišla na zhruba dva a půl milionu korun,“ řekla mluvčí radnice Renáta Čapková.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video