V ordinaci na poliklinice hořelo

Markéta Chalupová 2018-04-09 12:52:00

Žatec (mch) K požáru v jedné z ordinací na žatecké poliklinice vyjížděli v pátek 6. dubna okolo půl jedenácté večer dvě jednotky hasičů.

Jen díky všímavosti jednoho ze členů sboru dobrovolných hasičů (SDH), bylo včas zabráněno velkému požáru. „Díky všímavosti našeho člena Pavla Ďuračky, který při odchodu z naší zbrojnice zpozoroval v okně požár, neprodleně jej nahlásil na tísňovou linku a následnému rychlému zásahu jednotek požární ochrany, bylo předejito značným škodám, které by mohly mít pro chod zdravotnického zařízení značné následky,“ uvedl zástupce velitele SDH Žatec Petr Šutera.

Více informací čtěte v tištěném vydání Žateckých novin ve středu 11. dubna 

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video