Krajánci se zlobili, napsali nám, ale.... na člověka se stejně kašlalo

Pavel Macák 2011-11-28 00:20:00

„Na tomto webu byl zveřejněn článek s nadpisem … a na člověka se kašlalo, kde jsou uvedeny připomínky k údajnému nehospodárnému využití deseti milionů korun při rekonstrukci silnice číslo I/28. V článku je jako viník tohoto stavu zmiňován investor – Ústecký kraj.

Proti takovému tvrzení se musím ohradit a prosím o uvedení na pravou míru. Investorem staveb na silnicích I. třídy, které jsou v majetku státu, je Ředitelství silnic a dálnic ČR. Z jeho zadání a rozpočtu byla též rekonstrukce silnice č. I/28 realizována. Proto byly také připomínky ke stavbě zaslané na Krajský úřad Ústeckého kraje předány na Ředitelství silnic a dálnic. Ústecký kraj není vlastníkem silnic I. třídy a nenese za ně odpovědnost,“uvedla tisková mluvčí Ústeckého kraje Magdalena Hanáčková.
Proti tomuto upřesnění samozřejmě nic nenamítáme a Ústeckému kraji, který nebyl investorem, se za chybu omlouváme, ale současně je třeba dodat, že rekonstrukce silnice probíhala na území Ústeckého kraje a Krajský úřad měl být také tím, který měl ze své pozice podobnému excesu zmíněného investora důrazně zabránit, což se nestalo, a měl by hájit zájmy a oprávněné požadavky obyvatel Ústeckého kraje. Jen přeposlat připomínky ke stavbě, je asi trochu málo. Takže na člověka, na občana Ústeckého kraje, se zcela bezpečně kašlalo!

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video