Mikuláš přišel na besídku i na bowling

Jan Vnouček 2011-12-03 00:00:00

Blšany – V neděli sice byla teprve první adventní neděle. Ale v Blšanech si už dali dostaveníčko Mikulášové, andělé a čerti. Pravda, trochu si konkurovali, ale vždycky lepší dva, než žádný. V blšanském kině jeho družina postrašila i potěšila nejprve děti na Mikulášské besídce a večer i dospělé na Mikulášském posezení s hudbou. Předtím ale malé i velké návštěvníky bavili svým vystoupením tanečnice z kroužku Power of Dance Podbořany a pásmem písniček a pohádkou O Budulínkovi ti nejmenší z Mateřské školy Blšany. Úplně do varu pak publikum přivedl energický klaun Kristyán. Po nadílce následovala dětská diskotéka a od 19 hodin hudba s Jaroslavem Třískou. Akci pořádal Osadní výbor Blšany.

Když mi řekneš básničku, tak dostaneš odměnu. Více fotografií z Mikulášské besídky na www.ohremedia.cz. Foto: OV Blšany
Jiná Mikulášská družina dorazila do Bowling baru v Podbořanech. Také tady se z  ní dětem tajil dech, ale ty nejodvážnější, snad proto, že samy byly za malé ďáblíky, se pustily s pekelníkem do hry o svou dušičku. Pekelníkovi ale v prší moc karta nepadala, takže ho malí karbaníci za chvíli obehráli o všechny zlaté čokoládové mince.   Mikuláš s andělem byli naštěstí hodnější, ti sladké balíčky rozdávali jen tak.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video