Úvod   /   Zprávy   /   Byty se budou prodávat

Byty se budou prodávat

Jan Vnouček 2011-12-04 00:03:00

Podbořansko – Obce Krásný Dvůr, Vroutek a Blatno se chystají prodat část svého bytového fondu. Bytové jednotky nabídnou či již nabídly k odprodeji dosavadním nájemníkům.

V Krásném Dvoře chtějí privatizovat byty v panelovém domě č. 170 a 171. Jedná se o 12 bytů a 6 garáží. Prodejní cenu pro dosavadní nájemníky mělo určit zasedání zastupitelstva, které proběhlo ža po naší uzávěrce. „Je jasné, že bude o něco vyšší, než u paneláků, které jsme prodávali předtím, protože dům je zateplený,“ uvedl starosta František Kuna. 6 bytů v nové nástavbě na domě zatím zůstanou nájemní, protože na její vybudování byla použita státní dotace a podle smlouvy musí zůstat v majetku obce do roku 2021.
Zastupitelstvo města Vroutek zase rozhodlo o prodeji dvou bytových domů v Mlýncích a již určilo, v jakých relacích se budou pohybovat prodejní ceny za bytovou jednotku. Stanovilo, že stejně jako v minulých letech bude nájemníkům nabídnuta cena 35ti procent odhadní hodnoty bytu.
Na příští rok připravují privatizaci některých obecních bytů také v Blatně. V plánu mají prodat byty z domů č. 117, 118 a 119.

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video