Tento týden v Lounském Pressu

Lucie Steklá 2018-09-11 12:59:00

Týdeník Lounský Press č. 36 ve středu 12. září ve vašich schránkách a na stáncích! ✅

Aktuální vydání Lounského Pressu nabízí pohled na novou sochu T. G. Masaryka, znovuotevření dětského oddělení v Žatci, informace o výtěžku z Dobrodění, jmenování nového šéfa GIBS, jímž je lounský státní zástupce i ohlédnutí za 11. ročníkem Dožínek v Peruci. V rozhovoru se dozvíte o plánovaných oslavách ZŠ J. A. Komenského v Lounech. Sportovní stránka nabízí ohlédnutí za fotbalovým víkendem i úspěchem střelkyně Tomanové. 

Nechybí pozvánky na kulturní i sportovní akce na Lounsku. 


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video