Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2018-10-02 10:29:21

Týdeník Nástup č. 39 již ve středu 3. října ve Vašich schránkách a na stáncích. Tentokrát v počtu 10 stran, namísto obvyklých 8.

Na titulní straně aktuálního Nástupu najdete podrobnosti k vraždě a sebevraždě v Domašíně z minulého týdne, zajímavé informace z okresního předvolebního dění jako je podezření z nákupu hlasů, zapálené auto manželky náměstka primátora či podání trestního oznámení starostou Klášterce nad Ohří na jednoho z lídrů kandidujících stran. Další strany píšou o velkém úspěchu chomutovských softbalistek, diskotéce hendikepovaných nebo kuriózní kadaňské výstavě. Sport se mimo jiné věnuje zahájení sezóny futsalistů Baníku Chomutov a fotbalovému derby mezi Mostem a Chomutovem. 


Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video