Slovan patří mezi třeťáky k republikové elitě

Redakce 2011-12-20 08:57:00

Louny – Most – Ve dnech 15. a 16. prosince se zúčastnila 3. třída dvoudenního Christmas cupu v Mostě. Je to jeden z největších turnajů, pořádaných v ČR, za účasti 12 vybraných týmů. Byla zde skvělá konkurence. Byli jsme nalosováni do velmi silné skupiny a postupně jsme sehráli 5 těžkých zápasů. Po snadném vítězství nad Kladnem 15:1, jsme nestačili asi na nejlepší tým v ČR v této věkové kategorii Letňany a prohráli jsme 5:9. Po dalším lehčím vítězství nad výběrem Avantgard v poměru 13:2 jsme věděli, že jestli chceme postoupit do semifinále, tak musíme zbývající dva zápasy vyhrát.

První krok jsme zvládli po vydřené výhře 5:3 nad Českými Budějovicemi. V rozhodujícím zápase ve skupině nás čekal velmi silný zahraniční soupeř, německý Eisbaren Berlín, který remizoval s Letňany. Kluci podali fantastický výkon a zaslouženě vyhráli 8:4. Čekalo nás semifinále a dosud neporažená Slavie Praha. Po dalším parádním výkonu a výhře 8:3, jsme postoupili do finále. Zde už nám došli síly a musíme uznat, že Letňany byly lepší. Po finálové prohře v poměru 3:10, kluci vybojovali fantastické 2. místo.
Musím poděkovat celému mužstvu za výbornou reprezentaci klubu HC Slovan Louny a pochválit je za obětavost a bojovnost, se kterou odehráli celý náročný turnaj. Už fakt, že jsme měli na turnaji nejmladší tým, ukazuje, že i v Lounech rostou další hokejové naděje.
Nejlepším útočníkem turnaje byl po zásluze vyhlášen Ondřej Čech. Dovednostní soutěž o nejrychlejšího bruslaře v závodě na jedno kolo vyhrál suverénně Adam Bareš.
Sestava stříbrného týmu: Vidím, Rost, Bareš, Ekrt, Čech, Kašpar, Srb, Hynek, Adámek, Velhartický, Fryč, Cimrman, Veselý J., Kulich, Černý. Lukáš Ekrt

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video