Úvod   /   Kultura   /   Lubenec má talent

Lubenec má talent

Redakce 2011-12-31 00:08:00

Lubenec -Třetí adventní neděli opět Lubenečtí vyrazili do kostela. Prostory katolického novogotického kostela sv. Vavřince v Lubenci rozezvučely tóny fléten, saxofonu  a  klavinovy, které rozezněli mladí umělci z Lubence, žáci ZUŠ Podbořany, odloučené pracoviště Lubenec.   Vánoční koncert před plným kostelem zahájil Vít Šašek hrou na saxofon, pokračovali například Tomáš a Jan Polena na klavinovu, Markéta Pavlíková na klavinovu i flétnu, stejně jako Eva Forejtová, dvojhru i sólo zahrály Aneta a Barbora Polenovy a Jana Vukliševičová s Adélou Zídkovou.

Koncert doplnilo vystoupení žáků 6. a 7. třídy  se známou písní z filmu Shreck skladatele Cohena Haleluja v anglickém znění . Celé vřelé odpoledne v chladném prosinci uzavřel tradičně kvintet s renesančním tancem a koledami. Myslím, že všichni odcházeli rozechvělí krásným zážitkem a naladění na blížící se Vánoce. Nezbývá než poděkovat nejen dětem, ale také jejich učitelům ZUŠ slečně Haně Řeřichové a panu Bohuslavovi Ptáčkovi. A samozřejmě kulturní komisi  při OÚ Lubenec, která krásný adventní podvečer uspořádala.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video