Bezpečně blízká fotografie pozve zájemce k festivalu Jeden svět o lidských právech

Lucie Steklá 2019-03-28 12:12:09

Louny (lus) Druhý týden v dubnu, v úterý 9., startuje v Lounech festival Jeden svět. Letošním tématem je Bezpečná blízkost a hledání identity. Malou pozvánkou k festivalu může být akce, která se chystá dnes, ve čtvrtek 28. března, na Mírovém náměstí v Lounech. Její název je Bezpečně blízká fotografie. „Nenechte si ujít ojedinělý happening. Přijďte a zvěčněte se spolu s námi na skupinové fotografii. Přiveďte své blízké kamarády, rodinu, psy a vytvořte s námi „bezpečně blízkou fotku“,“ přibližují akci organizátoři Jednoho světa.

Letošním tématem festivalu Jeden svět 2019 je Bezpečná blízkost. Za tématem se skrývá plno otazníků i vykřičníků: Kdo jsem? Kam patřím? A co jiní lidé? Co mě s nimi spojuje? A co naopak rozděluje?!!!  

Dokážeme v Lounech tyto otazníky a vykřičníky ztvárnit vlastními těly? „Věříme, že ano! Pojďte do toho s námi! Na místě se dozvíte žhavé novinky z chystaného filmového festivalu, který v Lounech propukne už v úterý 9. dubna a promítat se bude až do soboty 13. dubna. Sraz 16:25 před knihovnou!,“ zvou organizátoři.

Jeden svět je celorepublikový festival. Z celé ČR byl vybrán do tříčlenné regionální komise festivalu Jeden svět filmový fajnšmekr Jan Jíra z Loun (na snímku vlevo). Jíra stál u zrodu Československých filmových klubů a byl léta nadšeným kinařem. „Děkujeme, Honzo, za skvělou propagaci Loun,“ zní z města na Ohři.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video