Okres budou v kraji reprezentovat Žatečáci i Louňáci

Dana Studničková 2011-05-24 00:08:00

Okres Louny – V Postoloprtech pořádali okresní kolo fotbalové soutěže Mc Donald´s Cup 2011. V kategorii „A“, což jsou žáci 1. až 3. ročníků, vyhrála ZŠ Jižní Žatec před ZŠ J. A. Komenského Louny, ZŠ Husova Podbořany, ZŠ Postoloprty a ZŠ P. Holého Louny. Postup do krajského kola si zajistil vítěz.

Kategorie B (4. – až 5. ročníky ZŠ) měla dvě skupiny.
Skupinu A ovládla také ZŠ Jižní Žatec před ZŠ P. Holého Louny, ZŠ Husova Podbořany a ZŠ Černčice. Ve skupině B byla nejlepší ZŠ Přemyslovců před ZŠ Postoloprty a ZŠ TGM Podbořany. V zápase o třetí místo porazila ZŠ P. Holého ZŠ Postoloprty 1:0 na penalty a ve finále pak ZŠ Přemyslovců stejným způsobem přehrála ZŠ Jižní Žatec 1:0.
Konečné pořadí kategorie B: ZŠ Přemyslovců, ZŠ Jižní Žatec, ŽS P. Holého Louny, ZŠ Postoloprty, ZŠ Husova, ZŠ TGM Podbořany, ZŠ Černčice. V krajském kole bude reprezentovat náš okres ZŠ Přemyslovců Louny.
Nejlepším brankářem turnaje se stal Josef Hynek (ZŠ JAK LN) v kategorii A a Martin Musil (Jižní Žatec) v kategorii B. Jako nejlepší střelci turnaje byli oceněni Jiří Fořt (B, Jižní Žatec) a Pavel Franc (A, ZŠ Přemyslovců LN). Zvlášť se hodnotily výkony děvčat. Mezi mladšími hráčkami vynikala Markéta Douchová (Postoloprty) a mezi staršími Natálie Marková (ZŠ Husova Podbořany).

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video