Ocenění pro knihovnici Janu Hrbkovou

Lucie Steklá 2019-04-26 10:24:02

Louny (mkl) Knihovnice Jana Hrbková přivezla z celostátní soutěžní přehlídky OKNA 2019 (O knihovnických aktivitách), která se letos konala v Českém Těšíně, Cenu diváků!

Představila se s lekcí pro 2. stupeň základních škol - téma Řecké báje a pověsti. Jana Hrbková je dlouhodobě hodnocena jako jedna z nejlepších dětských knihovnic v rámci ČR, jsme rádi, že patří do týmu lounské knihovny! Programy pro děti všech věkových kategorií provozuje denně, zapojuje se do celostátních akcí a projektů.   

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Prohlídka s princeznou na zámku Stekník

Osmého května na zámku Stekník malé i velké návštěvníky provázela princezna Adélka. Seznámila je nejen s historií zámku, ale také s několika zajímavými předměty z každodenního života.

Přehrát video
Oslava 101. narozenin paní Věry Skořepové

Ve čtvrtek 8. ledna dopoledne - krátký exkurs do sto jedna let staré historie nabídl ředitel Domova pro seniory v Žatci Petr Antoni.

Přehrát video