Poslední hvizd lounského sudího Příhody

Lucie Steklá 2019-05-25 23:13:04

Při utkání nadstavbové části 4. třídy v Lenešicích, které na domácím trávníku přivítali Měcholupy, se s kariérou fotbalového rozhodčího rozloučil sudí Radek Příhoda. Konec kariéry oznámil Jeden z nejrespektovanějších českých rozhodčích na konci loňského roku.

"Jak jsem slíbil, tak plním," oznámil v týdnu Radek Příhoda na svém facebookovém profilu. "Poslední mistrovské utkání odřídím, kde jsem kariéru začal, a to ve vesničce Lenešice u Loun," dodal. 

Úvodní hvizd utkání padl ve 13.30 v Lenešicích, které bojovaly o čelo tabulky nadstavby 4. třídy skupiny B. V každém poločase sudí nastavil jednu minutu, a tak v 15.16 hodin naposledy coby fotbaloví sudí pískl do píšťalky. V zápase, který domácí vyhráli 6:1 a proběhl bez problémů, udělil Příhoda jednu žlutou kartu. "Díky moc všem. Užil jsem si to a jeden příběh je u konce," řekl po utkání rozhodčí

V české nejvyšší soutěži čtyřiačtyřicetiletý Příhoda jako hlavní odpískal 237 zápasů . 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video