Louny (lus) Osm měsíců trvala letošní topná sezona v Lounech.
Teplárenská společnost Energie Holding přestala teplo do radiátorů v lounských domácnostech dodávat v pátek 31. května. „Teplárny budou odběratelům přes léto pouze ohřívat teplou vodu. Pokud dojde v tomto období k výraznému poklesu teplot, nebo o to zákazníci požádají, všechny teplárny naší společnosti jsou připraveny zatopit i v průběhu letního období,“ uvedla společnost.
Teplárenská společnost, která dodává teplo do většiny domácností v Lounech, zahájila vloni topnou sezonu v pondělí 24. září. V Lounech má provozovatel centrálního vytápění velkou kotelnu na sídlišti Louny západ a několik menších ve městě, které spalují zemní plyn. Topná sezona začala o pár dní později, než na podzim roku 2017. Skončila ale naopak o několik týdnů později, než ta předchozí. Na jaře roku 2018 se radiátory vypnuly již 18. dubna.
Napsal(a): Lucie Steklá
Pozvání Mirky Farkasové na Štědrý den 24. 12. 2024.
Přehrát videoZlatá neděle 22. 12. se nesla v Žatci ve znamení zpívání koled - v podloubí u Ramon café, tradice, za kterou stojí mj. ŽOK :-)
Přehrát video