V Mnichovském Týnci to výstavě slušelo

Lucie Steklá 2019-07-19 11:21:57

Putovní výstava Má vlast cestami proměn je již druhým rokem k vidění v Mnichovském Týnci. Tuto neděli se koná její slavnostní ukončení.

„Rádi uvítáme autory proměn Ústeckého kraje i všechny příznivce a podporovatele u sklenky vína a podělíme se o zážitky i zkušenosti. Přijeďte se podívat, jak vaše proměny vidí v místech, kam výstava v rámci svého putování zavítá,“ uvedla za organizátory výstavy v Mn. Týnci Vlasta Frázová.

Kamenné Srdce kraje, které je symbolem tohoto projektu, do Týnce přiveze Jana Červinková, členka organizačního týmu. „Srdečně vás zveme na neformální setkání u příležitosti ukončení výstavy Má vlast cestami proměn v Mnichovském Týnci. Koná se tuto neděli, 21. července od půl čtvrté odpoledne. Sejdeme se před kaplí sv. Václava v Mnichovském Týnci,“ dodala. Akci společně pořádá obec Chožov a Spolek přátel Mnichovského Týnce.

Sedm panelů je umístěno před kaplí sv. Václava a mezi devatenácti proměnami najdete zrekonstruovaný pomník padlým v Mnichovském Týnci, obecní studnu na obnovené návsi v Hrobčicích, obecní minimuzeum v Lovečkovicích, kapličku u Starého mlýna v Dolánkách a prostor Zanádraží v Ústí nad Labem. Najdete i další proměny z krajů Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého a z Prahy.

V neděli 21. července v 15.30 se s výstavou v Mn. Týnci rozloučí. „Srdečně zveme na neformální setkání u sklenky vína a místních sýrů. K vidění bude i symbol projektu, kamenné srdce Ústeckého kraje,“ dodávají organizátoři. Další cesta výstavy vede do Barokního areálu Žíreč u Dvora Králové na Svatoanenské zahradní slavnosti.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video