Osmé nejlepší v republice

Lucie Steklá 2019-12-26 22:51:00

Louny (mis) Republikového finále 38. ročníku Středoškolského atletického poháru mělo zastoupení z Loun. Do Ostravy se ve čtvrtek 5. prosince do vítkovické atletické haly sjely nejúspěšnější týmy dívek a chlapců krajských kol z celé republiky.

V každé kategorii se mezi sebou utkalo šestnáct družstev středních škol v sedmi atletických disciplínách. Ústecký kraj zastupoval dívčí tým Gymnázia V. Hlavatého v Lounech. Na závodní dráze se přestavily: Natálie Beckertová, Tereza Divišová, Tereza Dörflerová, Veronika Götzová, Petra Helebrantová, Anna Hvězdová, Karolína Jánská, Zuzana Porubčanová a Lucie Rychtaříková (na snímku s atletem Tomášem Staňkem), které se se svými výkony dokázal probojovat do prvé poloviny zúčastněných družstev a s počtem 8 400 bodů se stát 8. nejlepším družstvem v celostátní úrovni. Největšího úspěchu dosáhly atletky v běhu na 800 m, kde na 2. místě triumfovala Z. Porubčanová a 3. místo vybojovala P. Helebrantová. K bodovému zisku výrazně přispěla i T. Divišová se čtrnáctým nejlepším časem v běhu na 60 m, v této kategorii startovalo 48 závodnic. Vedle těchto atletek si velice dobře vedla i A. Hvězdová, která se atletice nevěnuje, přesto se umístila jako dvanáctá nejlepší ve skoku vysokém. Středoškolský pohár je soutěží týmů, tudíž každá závodnice je nepostradatelná a svým výkonem přispívá k celkovému umístění. Všem zúčastněným dívkám lounského gymnázia náleží velká pochvala za bojovné nasazení i zodpovědný přístup k soutěži a poděkování nejen za reprezentaci školy, ale i samotného města Loun. Text, foto: Miroslava Ságlová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video