Úvod   /   Archív
V žatecké Galerii U Radnice proběhla vernisáž výstavy ,…

Hodiny a hodiny toulání přírodou nebo dlouhá čekání ve fotostanu a pořizování fotografií ptactva a zvěře. Neobvyklý koníček dvojice fotografů zaujal galeristu Petra Pavla Šimáčka a slovo dalo slovo, výsledkem je výstava fotografií přírody, ptáků a…

Hedvika Mašková 2024-02-15 13:04:00
V Kadani je rychlejší rentgen a CT

Kadaň - Radiodiagnostické oddělení Nemocnice Kadaň výrazně prodlužuje ordinační dobu, aby vyšlo vstříc těm pacientům, kterým každodenní vytížení návštěvu zdravotnického zařízení v pracovní době komplikuje.

Redakce 2024-02-15 07:48:00
Investice do vodárenství letos překročí dvě miliardy

Region - V letošním roce jde do vodohospodářských investic v severních Čechách rekordní suma. Dvě miliardy na strategické investice a obnovu majetku vynaloží vlastník, Severočeská vodárenská společnost (SVS), a přes půl miliardy dá do oprav…

Redakce 2024-02-15 04:27:00
Poklady ze švartny v muzeu

Oblastním muzeu v Lounech minulý týden zahájilo první letošní výstavu. Zajímavý je název, neméně její exponáty - Poklady ze švartny.

Lucie Steklá 2024-02-14 20:16:00
Hořelo na Žižkově náměstí, dva lidé se nadýchali kouře

Chomutov - Hasiči zasahovali ve středu odpoledne u požáru v kotelně domu na Žižkově náměstí v Chomutově. Na místě byly čtyři jednotky. Z objektu se samovolně evakuovalo 10 lidí, dva vyvedli hasiči. Dva lidé se nadýchali kouře.

Redakce 2024-02-14 16:27:59
Kluci našli peněženku, odnesli ji na radnici. Majitel je…

Bez zaváhání odnesli dva na lounskou radnici peněženku s velkým obnosem, kterou našli na ulici. Když si tam pro ni přišel majitel, měl velkou radost. Poctivé nálezce ocenil.

Lucie Steklá 2024-02-14 13:39:07
Sloup Milénia bude opět zářit. Město přislíbilo, že…

Sloupu Milénia na náměstí Svobody v Žatci, který vznikl u příležitosti tisíciletého výročí založení města, už delší dobu nefunguje osvětlení. Upozornili jsme na to město, které přislíbilo, že dá věci do pořádku.

Hedvika Mašková 2024-02-14 13:13:00
Náměstek Kulhánek: Rozšiřujeme a podporujeme sociální…

Kraj, Chomutovsko – Náměstek hejtmana Jiří Kulhánek (ODS) má na starosti krajskou sociální politiku. Angažuje se také v zamezení obchodu s chudobou, který sužuje severní Čechy. Dvacet let byl starostou Kadaně, nyní je čtvrtým rokem na kraji.

Redakce 2024-02-14 12:33:09
Zámek Červený Hrádek se dočká nové fasády

Jirkov - Rozbitá fasáda, odfouklé nátěry. Omítka se drolí a padá, padají i římsy. Jirkov se pustí do nové fasády zámku Červený Hrádek.

Redakce 2024-02-14 07:44:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání ÚDRŽBÁŘE. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Učitel odborných předmětů - GSOŠ Podbořany

Gymnázium a Středí odborná škola, Podbořany, shání UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - elektrotechnických, gastronomických, instalatérských. Na plný úvazek, předpokládaný nástup 1. 9. 2024. Životopisy posílejte na e-mail: skola@gsospodborany.cz
WWW: https://www.gsospodborany.cz/
E-mail: skola@gsospodborany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Strojní zámečník - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: výroba a montáž česacích linek * zámečnické a svářečské práce. Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technické * svářečský kurz na kyslíko-acetylenové svářování plamenem * svářečský průkaz na svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video