Úvod   /   Archív
Internet zdarma bude, teď ještě, kdo ho dodá

Blšany – Dodavatel na bezdrátové internetové pokrytí města Blšany a jeho místních částí zatím vybrán nebyl. Výběrová komise si z nabídek žádnou nezvolila, protože byly velmi rozdílné jak cenou, tak technologií a vyžádala si další podrobnosti. „Oslovíme nejlevnější firmu, aby nám své řešení dovysvětlila,“ vysvětlil blšanský starosta Petr Bukáček.

Jan Vnouček 2013-03-10 00:57:00
Provozovatelem obecní hospody dál zůstává místní zastupitel

Holedeč – Hospodu na návsi v Holedeči plánuje obec opět pronajmout místnímu zastupiteli Jiřímu Mrkvičkovi, který ji provozuje již dvanáct let, za měsíční nájemné tři tisíce korun. Cena nájmu ale nehrála při hodnocení nabídek uchazečů o provozovatele největší roli. 

Veronika Salášková 2013-03-10 00:05:00
S odpadem už můžou do dvora

Kryry – Déle než vlastní stavba trval úřední schvalovací proces nového sběrového dvora v Kryrech. Nyní už je ale oficiálně otevřený a občané města Kryry a jeho místních částí na něj mohou zdarma ukládat různorodý odpad. Radnice navíc ve spádových obcích umístila kontejnery na nekomunální odpad, který budou její zaměstnanci posléze ve dvoře roztřiďovat. 

Jan Vnouček 2013-03-09 00:48:00
Chtějí stejná "áčka"

Louny – Reklamní poutače, tak zvaná „Ačka“, která si staví provozovatelé prodejen a restauračních zařízení před své provozovny, by se podle názoru komise cestovního ruchu při radě města Louny měly sjednotit ve svém vzhledu. Vedoucí odboru správy majetku Blanka Sunkovská dostala již za úkol spojit se s městským architektem, aby zpracoval návrh jednotného vzhledu včetně…

Pavel Macák 2013-03-09 00:37:00
Chodníky i silnice se dočkají oprav

Žatec – Město se plánuje pustit do menších oprav svých komunikací. V rozpočtu na letošní rok si na ně vyhradilo částku pět milionů korun. Tři miliony z nich jsou určeny na ucelenější opravy komunikací například na autobusovém nádraží a v ulicích Studentská, Svatopluka Čecha, Politických vězňů, Volyňských Čechů. 

Veronika Salášková 2013-03-09 00:02:00
Stromy vyrostou na břehu

Žatec – Upravit a zkrášlit část břehu okolo řeky Ohře se rozhodlo Ekologické centrum Žatec. To by rádo zrevitalizovalo lokalitu od mostu přes řeku směrem k hlavnímu žateckému nádraží, přes prostor u zahrádek až po Plzeňskou ulici. Vysadilo by zde habry, vrby a olše. Díky těmto dřevinám by břeh řeky získal nejen příjemnější vzhled, ale i větší stabilitu.

Veronika Salášková 2013-03-08 15:01:00
S kamerou do kanálu

Vroutek – Monitoring kanalizace v okolí bytových domů v Nádražní ulici prováděla minulou středu ve Vroutku firma Martin Beneš z Domoušic. Kvůli dlouhodobým problémům s neprůchodností zde provedla kamerové zkoušky potrubí. Podle jeho pracovníků…

Jan Vnouček 2013-03-08 14:43:00
Zítra startují farmářské trhy

Louny – Lounské farmářské trhy začínají již v sobotu 9. března od 8 do 12 hodin. Další trhy budou vždy každou sudou sobotu v měsíci, včetně prázdnin, kromě trhů vložených a to je trh velikonoční dne 30. března a koncem roku vánočních, které jsou od 30. listopadu do 21. prosince po týdnu. Nakoupit můžete kvalitní potraviny z domácí produkce a pozor na prvních trzích budou…

Pavel Macák 2013-03-08 14:32:00
V plánu je další placené parkoviště

Žatec – O zřízení dalšího placeného parkoviště uvažuje vedení města Žatce. Radní schválili přípravu projektové dokumentace. Parkovací automat by byl umístěn na Smetanově náměstí, kde se nachází finanční a katastrální úřad. Důvod by byl stejný jako u placeného parkoviště v ulici Volyňských Čechů naproti budově pošty, aby občané, kteří přijedou vyřídit své záležitosti,…

Veronika Salášková 2013-03-07 01:21:00
Obalí i zvláštní školu?

Podbořany – Obalovat školy polystyrenem se zalíbilo vedení města Podbořany. Namlsané ze získání mnohamiliónových dotací na zateplení budov ZŠ Husova, ZŠ T. G. Masaryka a domu dětí a mládeže by chtělo podobně postupovat i u objektu Základní školy praktické.

Jan Vnouček 2013-03-07 00:18:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video