Úvod   /   Archív
Investiční rozpočet Loun je letos přes 31 milionů. Nejvyšší částky směřují na…

Louny – Investiční rozpočet schválili lounští zastupitelé na svém uplynulém zasedání. Návrh přednesl předseda investiční komise Jan Kerner.

Jarka Cibulková 2013-03-07 00:15:00
Vyšlápli si na černý rybník

Vroutek – V pořádné kaši je stavebník, který se pustil ve vroutecké Sadové ulici do stavby nového velkého rybníka. Chybějí mu k tomu totiž potřebná úřední povolení. Hrozí mu tak řízení o odstranění stavby a pokuta.

Jan Vnouček 2013-03-06 00:57:00
Oslavy MDŽ proběhnou na mnoha místech

Lounsko – Hned několik oslav dne žen proběhne v Lounech. Přátelské posezení k MDŽ pořádají Senior klub spolu s Česko-ruskou společností ve čtvrtek 7. března v prostorách Senior klubu na Luně. Zábava vypukne ve 14 hodin, půl hodiny nato vystoupí žáci hudebního oboru ZUŠ s učiteli Marcelou Brýdovou, Milanem Bitnerem a Zdeňkem Patrovským. 

Jarka Cibulková 2013-03-06 00:17:00
Trojku už na autobusovém nádraží nehledejte

Žatec – Cestující si od neděle 3. března zvykají na změnu v uspořádání autobusového nádraží v Žatci. Na konci minulého týdne na něm ubyla jedna zastávka. V průběhu roku je v plánu také předláždění jednotlivých stanovišť.

Veronika Salášková 2013-03-06 00:04:00
Proč posílají krajští úředníci autobusy lounskými uličkami?!

Louny – Asi málo kdo z obyvatel Poděbradovy a Fügnerovy ulice v Lounech, ale i ostatní řidiči, kteří tudy projíždějí, chápe, proč těmito ulicemi vede trasa několika linkových autobusů, které dotuje Krajský úřad Ústeckého kraje. „Je nepochopitelné, proč právě těmito ulicemi se rozhodli krajští úředníci, kteří schvalují trasy autobusových linek při sestavování jízdních…

Pavel Macák 2013-03-05 09:12:00
U Růže budou opět prodávat knihy

Žatec – Prostory a regály někdejšího knihkupectví v domě U Zlaté růže na žateckém náměstí Svobody zejí prázdnotou již od loňského léta. To by se v brzké době mohlo změnit a kolemjdoucí by si mohli nejen ve výkladu opět prohlížet vystavené knihy. O pronájem nabízeného prostotu totiž projevil zájem knižní řetězec Kanzelsberger, který v současnosti provozuje v České…

Veronika Salášková 2013-03-05 09:03:00
Pokuty podle nesmyslného zákona

Podbořansko – Pokuty dostaly na Podbořansku některé obce od Státní energetické inspekce. Důvodem byla většinou chybějící autorizovaná zkouška účinnosti kotlů ve veřejných budovách. Starostové uznávají, že neznalost zákona neomlouvá, ale vidí v tomto nařízení jen další způsob, jak bez užitku vytáhnout z obcí další prostředky.

Jan Vnouček 2013-03-05 08:10:00
Nekončí peníze u někoho v kapse?

Černčice – Na naši redakci se obrátil jeden ze čtenářů s prosbou o pomoc. Chtěl by vysvětlit, kde mizí peníze, které dobrovolníci hází do kasy v kostele v Černčicích. 

Redakce 2013-03-04 00:45:00
Policisté se zaměřili na náklaďáky

Lounsko – Ve čtvrtek minulý týden se dopravní policisté společně s pracovníky Centra služeb pro silniční dopravu vydali na silnice lounského okresu, aby zkontrolovali nákladní vozidla. V průběhu dne se 29 řidičů pobrobilo dopravní kontrole, přičemž u třech z nich zjistili policisté porušení předpisů. Jednalo se o nedodržení povinných bezpečnostních přestávek, nedostatky…

Redakce 2013-03-03 00:43:00
Potrubí praská často

Lounsko – Zhruba čtyřikrát v týdnu nyní v zimě vyjíždějí pracovníci Severočeských vodovodů a kanalizací v Lounech k poruchám vodovodního potrubí. Minulý týden například opravovali potrubí v Dobroměřicích, Lenešicích či Postoloprtech. Na snímku je…

Jarka Cibulková 2013-03-02 00:39:00

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video