Úvod   /   Archív
Čeradice hledají nejlepší čarodějnici

Obec Čeradice vyhlásila v závěru března soutěž o nejlepší, doma vyrobenou, čarodějnici. Zájemci se mohou za-pojit jako jednotlivci i jako skupina.

Alla Želinská 2024-04-23 12:45:00
V Mládežnické ulici v Žatci budou nové chodníky i parkovací…

Nové chodníky, parkovací stání i veřejné osvětlení čekají ještě letos obyvatele ulice Mládežnická. Veřejnou zakázku na rekonstrukci chodníků vyhrála za nejnižší nabízenou cenu firma z regionu STAVKOM Veletice.

Hedvika Mašková 2024-04-23 11:09:00
Radnice má pro zájemce ještě 350 kompostérů ze sedmi set

Louny - Zlepšit kvalitu úrody na zahrádce, a ještě ušetřit peníze městskému rozpočtu mohou nejen majitelé rodinných domů či zahrádkáři kompostováním bioodpadu. Radnice pro ně přichystala kompostéry zdarma dostupné po vyplnění žádosti.

Redakce 2024-04-23 08:41:00
Jirkov si chce vytvořit pocitovou mapu města

Jirkov - Jirkov se chystá vytvořit pocitovou mapu, která ukáže, jak se lidé ve městě cítí. Získá tak nástroj, který může využít k zpětné vazbě. Pocitová mapa pomůže komunitnímu plánování, městské policii i městským organizacím.

vv 2024-04-23 08:34:00
Dva tituly z krajského přeboru v rapid šachu

Louny, Chomutov - V Chomutově se v sobotu 13. dubna uskutečnil jeden z vrcholů krajské mládežnické sezony, přebor jednotlivců ve zkrácené hře nazvané rapid šach. Do bojů zasáhli i hráčky a hráči z šachových klubů našeho regionu, konkrétně Šachového…

Redakce 2024-04-23 08:22:00 3 fotografie
Valil to 180 na devadesátce, přišel o papíry

Chomutovsko - Po třináctce kolem Jirkova a Vrskmaně svištěl minulý týden 29letý řidič rychlostí kolem 180 kilometrů v hodině. Na devadesátce překročil povolenou rychlost dvakrát, k jeho smůle tam zrovna měřili policisté. Ti mu na místě zabavili…

Redakce 2024-04-22 14:33:00
Koncert ve Velké Černoci podpoří opravy kostela

Hvězdy hudební scény opět zaplní kostel sv. Václava ve Velké Černoci. Umělecká agentura Čajka a spolek HISTORIC Velká Černoc vás srdečně zvou na Májový koncert klasické a muzikálové hudby sólistky Národního divadla Praha Andrey Kalivodové.

Alla Želinská 2024-04-22 13:45:00
Louny sjednocují vizuální styl komunikace

Louny - Pro web, sociální sítě, tisk, prohlášení či dokumenty určené veřejnosti budou dodržovány základní grafické prvky. Jejich smyslem je prezentovat skrze ně Městský úřad Louny a informace z něj na profesionální úrovni, jednoznačně a…

Redakce 2024-04-22 10:39:00
Kino Praha: Čeká se na dotaci

Chomutov – Co bude s kinem Praha? Dlouho zavřená a chátrající budova v centru města se má proměnit v nový prostor, čeká se, jestli město dostane dotaci.

Redakce 2024-04-22 08:32:52
Cena veřejnosti v Zlatém erbu pro Líšťany

Na krajském úřadě v Ústí nad Labem v minulých dnech proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků krajského kola 26. ročníku Zlatého erbu. Jedinou oceněnou obcí z okresu Louny byly Líšťany.

Lucie Steklá 2024-04-21 18:37:00 2 fotografie

Vydavatelství

Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč
Cena za výtisk 12 Kč

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

POŽADUJEME: vzdělánÍ zdravotnického směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou * finanční ohodnocení dle platných platových tarifů (10. platová třída/délka praxe) pro zdravotníky vč. zvláštního příplatku, příplatku za práci o víkendu a svátcích + odměny * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na vitamíny a očkování * možnost dalšího vzdělávání. NÁSTUP IHNED
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Kurátor Chmelařského muzea - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: průvodcovské služby s komentovanými prohlídkami * zpracování účetních dokladů (evidence skladu, pokladny apod.) * účast na veletrzích cestovního ruchu a kulturních akcích ve městě * aktualizace webových stránek muzea a fb * obnova a realizace expozic muzea. Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou * dobré komunikační dovednosti * základní znalost AJ * znalost NJ výhodou * praxe v cestovním ruchu výhodou * samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Operátor CNC mechatronického soustruhu, obráběč kovů

Náplň práce: obsluha a programování CNC obráběcího centra (soustruhu) * stanovení obráběcích parametrů a sestavení nástrojů a materiálů * kontrola nastavení strojů a kontrola nástrojů, kontrola průběhu práce během výrobního procesu * provádění kontrolního měření vyráběných součástek pomocí různých měřících a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SŠ/SOU vzdělání - technické strojní * znalost řídícího systému Fagor * znalost čtení technických výkresů * schopnost samostatně určit technologický postup soustružení a zvolit potřebné nástroje a materiály. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


Strojní zámečník - Chmelařství, družstvo Žatec

Náplň práce: výroba a montáž česacích linek * zámečnické a svářečské práce. Požadavky: SOU/SŠ vzdělání technické * svářečský kurz na kyslíko-acetylenové svářování plamenem * svářečský průkaz na svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře. Nabízíme: zázemí stabilní firmy * odpovídající mzdové ohodnocení * zajímavou práci * benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: https://www.chmelarstvi.cz/images/aktuality/chmelarstvi-prace_170x150_c19oprava.pdf
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video