Lounský hotel Graf je stále na prodej. A kupec budí obavy

Pavel Macák 2012-05-03 00:50:00

Černčice – Co bude s hotelem Graf na katastru obce Černčice, je stále velkým otazníkem. Vedení společnosti Bohemia Line Kladno v zastoupení Jana Kozáka, které objekt koupilo od Ústeckého kraje za necelých devět milionů korun, se minulý týden setkalo v Černčicích se starostou Jindřichem Šusem, starostou Loun Radkem Šabatou a místostarostkou Editou Hořejší.

„Byli jsme sice opětovně ubezpečeni, že nový majitel nehodlá objekt využít pro ubytování nepřizpůsobivých občanů, ale stále máme z budoucnosti Grafu obavu. Pan Kozák nám sdělil, že koupě bývalého hotelu byla spekulativní, protože se jednalo o nízkou kupní cenu, a že nyní chce společnost objekt prodat. Je již v nabídce v zahraničí, kde za něj chce asi dvacet milionů korun. Uvedl, že již jednal s potencionálním zájemcem z Belgie, který by měl zájem přestavět komplex na polyfunkční sociální domov. Nevíme proto, co si tento investor pod tímto představuje, či pokud přijde jiný majitel, jaké bude mít záměry. Věříme, že nepřizpůsobiví zde střechu nad hlavou mít nebudou,“ uvedl starosta Šus.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video