Radní porcovali rezervní fond

Pavel Macák 2012-05-20 00:00:00

Louny – Z celkovým navýšením rozpočtu města Loun pro rok 2012 z fondu rezerv a rozvoje o částku mírně přesahující devět milionů korun nyní souhlasila rada města. Peníze budou použity například na rekultivaci lounského Chlumu (116 tis.), rekonstrukci zeleně ve Fügnerově ulici (45 tis.), výměnu stávajících herních prvků na dětských hřištích (35 tis.), dokončování práce na komunikacích v zóně rodinných domů (0,5 mil.), výměnu oken a zateplení ZŠ Prokopa Holého (6,2 mil.), odbahnění Lounské tůňky (70 tis.) a další.

Radní rovněž souhlasili s úhradou ztráty za rok 2011 ve výši 182 tisíc korun, která vznikla na Základní škole v ulici Školní, z rezervního fondu této příspěvkové organizace. Současně se rozhodli za opakované ztrátové hospodaření snížit na tři měsíce o 50% osobní příplatky ředitelce této školy.

 

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video