Objasnili brutální napadení

Lucie Steklá 2021-04-29 12:20:00

S následky kopanců a úderů pěstí se poškozený potýká dodnes.

Louny (lus, tz) Lounští kriminalisté objasnili případ brutálního fyzického napadení, ke kterému došlo začátkem února v Lounech v blízkosti prodejny Lidl.

Tehdy neznámí pachatelé v úterý 2. února kolem 23 hodin napadli jiného muže. K incidentu došlo v ulici Postoloprtská, u slepého výjezdu z kruhového objezdu nedaleko prodejny Lidl. O případu policie informovala v souvislosti se zveřejněním identikitů neznámých pachatelů a videozáznamu z blízké čerpací stanice.

Na videozáznamu a fotografiích, které z něho byly pořízeny, je zaznamenán muž kupující zboží v prodejně čerpací stanice, který platil v hotovosti. Vzhledem k tomu, že čerpací stanice se nachází v blízkosti místa napadení, mohl tento muž přispět k objasnění případu. ,,Díky rozsáhlému operativnímu šetření se kriminalistům podařilo zjistit totožnost obou podezřelých. Vyšetřovatel pak jedenatřicetiletého a dvacetiletého muže obvinil z trestných činů těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví,“ uvedla poli-cejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Původně nenápadný incident, k němuž mělo dojít kvůli tomu, že při míjení se na chodníku do sebe muži strčili rameny, skončil pro 34letého poškozeného špatně. ,,Jeden z mužů se měl za poškozeným rozeběhnout. Ten před ním začal utíkat, uklouzl však na bahně a muži ho dohnali. Následovat mělo opětovné fyzické napadání ze strany obou útočníků, kteří ho měli mimo jiné mlátit pěstmi a také kopat do hlavy. Přitom měl dotyčný opětovně ztrácet vědomí. Nakonec oba podezřelí z místa odešli,“ přiblížila napadení policejní mluvčí. S následky napadení v podobě mnohačetných poranění včetně zlomenin se poškozený potýká dodnes.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video