Pod Červeňákem se srazil osobní vůz s nákladním, silnice na Most je uzavřena

Lucie Steklá 2021-05-03 13:43:00

Hasiči z Loun a Libčevsi vyjížděli v pondělí 3. května krátce po poledni k nehodě osobního vozu s nákladním v blízkosti čerpaní stanice u vrchu Červeňák. Těžké zranění utrpěla řidička, její nezletilé dítě zraněno není.

Při nehodě byli dva lidé zraněni. Jednoho z nich hasiči z havarovaného vozu vyprostili. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby.

Podle informací policie jela v osobním autě žena s nezletilým dítětem. ,,Řidička z dosud neznámých příčin sjela do protisměru, kde se vůz střetl s právě projíždějícím nákladním autem," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Pro zraněnou ženu letěl záchranářský vrtulník. ,,Utrpěla velmi těžká zranění, se kterými byla letecky transportována do ústeckého traumacentra," potvrdil mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Dítě bylo převezeno sanitkou do nemocnice, ale podle informací policie i záchranářů je bez zranění. Stejně tak i řidič kamionu.

Silnice byla dočasně uzavřena, objízdná trasa je vedena přes Lenešice. Z kamionu unikla nafta.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Prozatím zde nejsou žádné nabídky práce

Poslední videa

Johannes Brahms - Uherský tanec č. 5 na Vánočním koncertě

Symfonický orchestr Konzervatoře Teplice pod taktovkou dirigenta Jiřího Knotte bravurně zahrál v pátek 12. 12. večer mj. Uherský tanec č. 5 a sklidil velký aplaus

Přehrát video
Historická opona akad. malíře Oskara Brázdy spuštěná před začátkem koncertu

Městské divadlo v Žatci se v pátek 12. prosince 2025 zaplnilo do posledního místa – tradiční vánoční koncert byl zcela vyprodán.

Přehrát video