Dvě vítězství z Mistrovství Oblasti Labe v Račicích

Lucie Steklá 2021-06-24 13:16:31

Veslařský klub Ohře Louny absolvoval po téměř osmi měsících první veslařské závody. A rovnou v Labe Aréně Račicích Mistrovství oblasti Labe.

 ,,Většina mladých veslařů prokázala vysokou formu i přes známé problémy komplikující zimní a jarní přípravu. Nižší připravenost naopak ukázali pořadatelé. Dnes již nevídaná výsledková tabule s kopiemi ručně psaných protokolů z jízd působila vyloženě jako roztomilá retro nostalgie, zatímco zmatky rozhodčích a hlasatele kvůli odložení času sobotních rozjížděk při blížící se bouři zaváněly čirým amatérismem,“ hodnotí závody lounští veslaři.

Nejhodnotnější výkony podaly dorostenky VKO Louny. Vítězství Kamily Krpcové v závěrečném skifu korunovalo předchozí výtečné výkony ve všech disciplínách, včetně osmy ve společenství s Děčínem. ,,Nesmíme zde ale zapomenout na skvělé 3. místo dvojskifu a finálovou účast Amálie Bielecké na skifu. Vysoce se dají hodnotit finálové výkony nejmladších – zejména Markéty Wainerové a Tondy Bieleckého na skifech. Také Adam Perout, který zvítězil ve finále B na skifu, naznačil své možnosti před blížícím se Mistrovstvím ČR. Opticky dobře vypadají v tabulce umístění ,,nepárových“ dorostenců. Je si ale potřeba uvědomit nízkou účast ne těchto závodech,“ dodali veslaři. Příštími závody budou již dvě zmíněná Mistrovství ČR, opět v Račicích: žactvo ve dnech 18. až 20. června a dorost, junioři a dospělí o týden později. Text, foto: VKO Louny


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video