,,Očkobus“ začal brázdit Ústecký kraj

Lucie Steklá 2021-09-25 22:28:00

První zastávkou ,,očkobusu“, který nabízí očkování proti Covid-19 látkou Janssen společnosti Johnson&Johnson bylo lounské výstaviště. V průběhu výstavy Dům 2021 první zářijový víkend přijel nabídnout vakcínu bez předchozí registrace. Během sedmi hodin tu mobilní tým složený ze zdravotníků teplické nemocnice naočkoval šestapadesát zájemců.

,,S výsledným počtem naočkovaných lidí na výstavišti v Lounech jsme spokojeni. Na základě požadavků starostů a primátorů obcí a měst v Ústeckém kraji budeme dále realizovat očkování proti onemocnění covid-19 pomocí našich mobilních týmů při výjezdech, nyní i s očkovacím autobusem. Podobně jako v Lounech, byl mobilní očkovací tým přítomen v Litoměřicích 10. až 15. září, kde se na výstavišti konal veletrh Zahrada Čech,“ sdělila Dana Vaculíková, hlavní hygienička Krajské zdravotní a zástupkyně krajského koordinátora očkování, která má v gesci koordinaci mobilních očkovacích týmů. ,,Očkobus” zamířil například do Jirkova, kde nabídl možnost očkování na koncertu.

Zájemcům je nabízena vakcínu Comirnaty od společností Pfizer/BioNTech nebo jednodávka Janssen od firmy Johnson & Johnson, lidé tak mají možnost výběru.

„Očkobus funguje velmi dobře, jsme velmi spokojení. V praxi se potvrdilo, že to byl správný krok. Naočkujeme desítky lidí denně,“ pochvaluje si dosavadní zkušenost s očkovacím autobusem hlavní hygienička Krajské zdravotní Dana Vaculíková. Na jaká další místa a akce očkobus míří, zjistíte na webu Ústeckého kraje. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video