Utkání o první příčku Slovan nezvládl, Chomutov mu nasázel sedmnáct gólů

Lucie Steklá 2021-10-19 14:46:16

Souboj o první příčku vyzněl pro Piráty, Lounům nasázeli sedmnáct gólů. Čtvrté kolo ústecké krajské ligy, které se hrálo minulý víkend, nabídlo souboj do té doby dvou neporažených celků. Střetnutí mezi Chomutovem (bílé dresy) a Louny vyznělo lépe pro Piráty, kteří zvítězili 17:4. O čtyři trefy se postaral Milan Kostourek a hattrick zapsal také obránce Kamil Charousek. Soubor Petra Martínka se tak osamostatnil na čele tabulky.

Ohlasy trenérů: Petr Martínek (Piráti Chomutov): „Jsem rád, že jsme pobavili diváky. Škoda ve druhé třetině, kde jsme měli pasáž, kdy jsme se zbytečně hrnuli dopředu a oni nám ujížděli. Podržel nás Domino, který chytal výborně. Ve třetí třetině jsme zase začali hrát a dávat si puky. Samozřejmě, že soupeř trochu odešel, ale pro diváky jsme odehráli parádní zápas. Musím je pochválit, přišli v hojném počtu a byli vynikající. “

Petr Zinek (HC Slovan Louny): „Začátek jsme neměli špatný, dlouho jsme drželi bezbrankový stav. Potom nám domácí odskočili a měli jsme šance i trestné střílení. Druhé jsme proměnili a první ne. Domácí byli lepší a mají dobré hráči, ale mrzí mě spíše třetí třetina. Ta byla 9:2, což by se nemělo stávat ani v krajském přeboru.“Sestava Louny: Dorn – Knobloch, Kašpar, Kastner, Kunrt, Vavrica, Šedivý – Růžek, Šafařík, Hofrichter, Gebelt, Kabounek, Tarant, Veselý, Salač, Szakal, Dittrich.

Sestava Chomutov: D. Svoboda – Bártek, Charousek, Ferbas, Kuncl, Hartman, Žižka, Novák – Josef Rindoš, Kůs, Chlouba – Chrpa, Mála, Huňady – Freiberg, Řezníček, Kostourek – Jaroš.

Branky Louny: 34. Salač z trestného střílení, 34. Tarant (Kastner, Vavrica), 47. Salač (Šafařík), 55. Tarant (Salač).

Branky Chomutov: 7. Chlouba (Kůs, Josef Rindoš), 10. Charousek (Kůs), 13. Chrpa (Kuncl), 18. Kostourek (Mála, Chrpa), 19. Chlouba (Josef Rindoš), 31. Charousek (Josef Rindoš, Chlouba), 31. Řezníček (Kostourek), 35. Kostourek (Kuncl, Huňady), 44. Kostourek (Řezníček), 45. Huňady (Ferbas), 52. Kuncl (Mála), 54. Josef Rindoš (Charousek), 56. Charousek (Kůs), 58. Hartman, 59. Kostourek (Chrpa, Řezníček), 60. Jaroš (Mála), 60. Řezníček (Kostourek). Text: (pir), foto: Václav Marek


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

DPS Podbořany - VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Příplatek za práci o víkendu a svátcích, odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, příspěvek na vitamínové prostředky a očkování. Nástup od května 2023.
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodborany.cz


AUTOSERVIS KOČINA LOUNY - AUTOMECHANIK

Do našeho týmu hledáme AUTOMECHANIKA. Info přímo v prodejně: Postoloprtská 2968, Louny nebo na telefonu.
Kontakt: Miroslav Kočina
Tel.: 415656116
E-mail: servis@autodilykocina.cz


Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz

Poslední videa

Otevření nové expozice Hlasy Čechů z Volyně a soubor Доля

22. 3. 2023 v podbořanském muzeu slavnostně otevřeli novou stálou expozici Hlasy Čechů z Volyně. Dorazilo velké množství hostů. V úvodu vystoupil soubor Dolja z Ústí...

Přehrát video
O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video