Úvod   /   Volný čas   /   Housenka je v kurzu

Housenka je v kurzu

Veronika Salášková 2012-07-08 00:52:00

Čeradice – Housenka, nová prolézačka v dětském parku na návsi v Čeradicích, dělá radost dětem i jejich rodičům. Obec ji nechala nainstalovat přibližně před čtrnácti dny. Pořídila ji z vlastních zdrojů za 53 tisíc korun.

„Dětem se prolézačka líbí, že je barevná a rodičům se na ní zase líbí, že má uprostřed provazovou část. Pochvalují si, že malé děti se na ní učí koordinaci pohybů rukou a nohou při šplhání,“ je s výběrem spokojená starostka Vladimíra Chybová. Housenka je teď podle ní ze všech atrakcí v parčíku nejvíce v kurzu. Rodiče s dětmi si na ní hrají často až do večerních hodin.
V současné době také v dětském parku probíhá oprava stávajících herních prvků zejména těch jejich částí, které nejsnáze podléhají vlivům počasí. Vyměňují se na nich staré dřevěné trámy za nové, na stříšce domečku u prolézačky přibyla plastová krytina či se natírají dřevěné části atrakcí. Opravy vykonává místní občan na dohodu o provedení práce.
Dětský parčík plánuje vedení obce v dalších letech postupně rozšiřovat. „Dali jsme si se zastupiteli závazek, že každý rok pořídíme dětem jeden nový herní prvek,“ sdělila starostka Chybová.

 

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video