Na silnice se jen třesou

Jan Vnouček 2012-07-14 00:18:00

Blšany – Město Blšany již ví, kdo a za kolik pro něj zrekonstruuje několik místních komunikací. Opravu povrchu v blšanské Kostelní ulici provede podbořanská firma Fismat a odvodnění silničního křížení Siřem – Soběchleby realizuje společnost Michal Bajušev – Stavkom z Veletic. Na základě poptávkového řízení tak rozhodlo vedení města.

První investice radnici vyjde na 17 000 Kč, druhá by měla stát 60 000 Kč. „S cenami jsem spokojení. V prvním případě jsme vybrali nejlevnější firmu, v druhém druhou nejlevnější. Rozdíl byl ale jen asi patnáct set korun, a tak jsme upřednostnili firmu, s kterou máme dobré zkušenosti z minula. Dělala pro nás již chodníky,“ upřesnil starosta Petr Bukáček. K realizaci obou investic dojde pravděpodobně ještě během léta.
Na stole mu také leží nabídka od pražské společnosti Dipos J&C na opravu povrchů silničních komunikací na Náměstí a v ulicích Nerudova, Jiráskova, Družstevní a Pivovarská. „Udělali nám zdarma kalkulaci na 113 000 Kč. Peníze na to máme, ale ještě to asi prodiskutuji se zastupiteli, jestli by to nešlo udělat levněji,“ rozmýšlí Bukáček.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video