Hala stojí za tři měsíce

Jan Vnouček 2012-07-17 09:31:00

Lubenec – Nová výrobní hala v Lubenci vyrostla před očima a na konci tohoto týdne ji čeká kolaudace. Minulý týden se ještě finišovalo s posledními stavebními pracemi, dokončovala se fasáda, vnitřní instalace a podlahy. „Stavíme od polovičky dubna, takže předáve hotové dílo po třech měsících ještě před stanoveným termínem,“ pochlubil se vedoucí stavby Otakar Kraus z firmy Josef Brabec-Amigo z Loun. 

Spokojený byl také lubenecký starosta Bohumil Peterka. „Když všechno půjde dobře, tak se možná stihne textilní dílna otevřít 18. srpna, na 1. výročí vyhoření. A to je neuvěřitelné,“ řekl.
Průmyslová stavba vzniká na místě vyhořelé  textilní dílny, po kolaudaci ji obec Lubenec pronajme firmě Best Piece Konfektion, která se zavázala, že dá opět práci místním švadlenám.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video