Létofestu chyběli diváci

Jan Vnouček 2012-07-19 00:41:00

Kryry – Festival pro všechny generace. Takový byl třídenní Létofest, který na konci minulého týdne pořádalo sdružení RestArt v areálu kryrského letního kina. Ve čtvrtek potěšil uši starších a pokročilých vyhlášený dechový orchestr Lounská třináctka. Její koncert byl věnován kryrskému starostovi Miroslavu Brdovi k jeho srpnovému životnímu jubileu. 

V pátek zahrála střední generaci podbořanská zábavová kapela H3K, která zaskočila za omluvenou Evu Pezlarovou se skupinou Kamarádi. A v sobotu si převážně mladší fanoušci rocku užili přehlídku šesti divočejších amatérských bandů.
Vydařené kulturní akci scházelo jediné, diváci. Především pátek třináctého přinesl divácký propadák.  Zklamaní organizátoři to ale brali sportovně. „Loni jsme v Kryrech velmi úspěšně uvedli Evu a Vaška. Lidi nám vyčítali, že neděláme dost akcí pro starší a pokročilé, tak nás napadlo, že na to navážeme a pozveme k nám Lounskou třináctku. A když už jsme tu měli postavené pódium, tak by byla škoda ho nevyužít. Takže jsme se rozhodli, že o den později uděláme letní zábavovku a další den rockec pro mladé. Každý den pro někoho jiného. Lidi byli spokojení, bohužel jich tolik nedorazilo a asi jsme prodělali. Ale to je riziko každého podnikání,“ krčil rameny za pořadatele Ivan Kruml. Více snímků z akce najdete ve fotogalerii na této straně.

 

Napsal(a): Jan Vnouček

Komentáře

Nabídky práce

ELKTRIKÁŘ - INTERMONT OPATRNÝ JIRKOV

Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, 13. a 14. plat, odměny, stravné, sick days a další benefity. Požadujeme vzdělání v oboru elektro, ŘP sk. B, NV 194/2022 (dříve vyhl. 50/78).
Kontakt: Dagmar Křížová
Tel.: 775868949
WWW: https://intermont-opatrny.cz/
E-mail: krizova@intermont-opatrny.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Rada Městyse Ročov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ŘEDITELE/ŘEDITELKY Základní školy Ročov. Bližší informace na: https://www.obec-rocov.cz/
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
WWW: https://www.obec-rocov.cz/
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video