Králové severu TFA ligy

Lucie Steklá 2022-11-06 20:32:00

Robin Bureš z SDH Lenešice a Eliška Vrbová z SDH Cítoliby se stali králem a královnou TFA ligy Severu.

TFA liga Severu měla letos sedm závodů. Odstartovala v Ústí nad Labem a zlatým hřebem a závěrečným kolem bylo závod TFA Hazmburský hasič. A právě zmíněný Hazmburský hasič je snad nejdelším a nejnáročnějším závodem této podoby v Č. Se svou délkou 1,6 km je až ku podivu, že se do něj přihlásilo 128 závodníků, konkrétně dvaačtyřicet mužů 35+ let, 34 mužů 18 až 34 let, dvacet sedm žen 18+, sedmnáct dorostenců a osm dorostenek.

Proto, aby se závodník nominoval v rámci celkového výsledku do umístění o krále a královnu ligy, musel absolvovat minimálně pět závodů. Z kategorie mužů se stal králem Robin Bureš s celkovým počtem 341 bodů a královnou se stala Eliška Vrbová s 300 body. První místo v kategorii mužů do 34 let obsadil Daniel Vrba, třetí se umístil Lukáš Borl (oba SDH Cítoliby).

Ti, kteří absolvovali všech sedm závodů se stali ,,borci ligy“. Borci byli odměněni trikem ,,Borec TFA ligy Severu“ a hrdě ho tak budou nosit Bureš Robin, Melichar Jiří, Brabenec Jiří, Němeček Pavel, Kalík Vladimír, Slunečko Miloš, Vrba Daniel, Novák Pavel, Prošek Matěj, Pazdera Jakub, Drátovník Radek, Zábranský Jakub, Vrbová Eliška a Dlasková Hoření Pavlína. (lus), foto: hasicovo.cz


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG - ZŠ a MŠ Jesenice

Nástup od 1.12.2023, pracovní doba jeden den v týdnu. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 29.11.2023 na uvedený e-mail.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 776 193 438
WWW: https://zsjesenice.cz/
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video