Králové severu TFA ligy

Lucie Steklá 2022-11-06 20:32:00

Robin Bureš z SDH Lenešice a Eliška Vrbová z SDH Cítoliby se stali králem a královnou TFA ligy Severu.

TFA liga Severu měla letos sedm závodů. Odstartovala v Ústí nad Labem a zlatým hřebem a závěrečným kolem bylo závod TFA Hazmburský hasič. A právě zmíněný Hazmburský hasič je snad nejdelším a nejnáročnějším závodem této podoby v Č. Se svou délkou 1,6 km je až ku podivu, že se do něj přihlásilo 128 závodníků, konkrétně dvaačtyřicet mužů 35+ let, 34 mužů 18 až 34 let, dvacet sedm žen 18+, sedmnáct dorostenců a osm dorostenek.

Proto, aby se závodník nominoval v rámci celkového výsledku do umístění o krále a královnu ligy, musel absolvovat minimálně pět závodů. Z kategorie mužů se stal králem Robin Bureš s celkovým počtem 341 bodů a královnou se stala Eliška Vrbová s 300 body. První místo v kategorii mužů do 34 let obsadil Daniel Vrba, třetí se umístil Lukáš Borl (oba SDH Cítoliby).

Ti, kteří absolvovali všech sedm závodů se stali ,,borci ligy“. Borci byli odměněni trikem ,,Borec TFA ligy Severu“ a hrdě ho tak budou nosit Bureš Robin, Melichar Jiří, Brabenec Jiří, Němeček Pavel, Kalík Vladimír, Slunečko Miloš, Vrba Daniel, Novák Pavel, Prošek Matěj, Pazdera Jakub, Drátovník Radek, Zábranský Jakub, Vrbová Eliška a Dlasková Hoření Pavlína. (lus), foto: hasicovo.cz


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce


Obsluha bowlingu, Kuchař/Kuchařka - Nový svět, restaurace Louny

Práce na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Radek Stančík
Tel.: 603178361
WWW: https://www.bowlinglouny.cz/
E-mail: info@bowlinglouny.cz


PATOK LOUNY - OBCHODNÍK

Práce na HPP, v zavedené a stabilní společnosti. Cílové bonusy a zaměstnanecké benefity.
Kontakt: Lenka Venturová
Tel.: 722 476 437
WWW: https://www.patok.cz/kariera/


Pracovník v sociálních službách - Kamarád-LORM, Žatec

Péče o mentálně postižené klienty ve všech oblastech života, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím. Požadavky: minimálně výuční list, ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v zařízení poskytující sociální služby, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


OBSLUHA KAVÁRNY - Kamarád - LORM, Žatec

Práce v sociálně terapeutické KAVÁRNĚ S DUŠÍ, práce za barem v kavárně (příprava kávy, nápojů), obsluha pokladny - spolupráce s ostatními pracovníky v kavárně. Požadavky: minimálně výuční list, čistý trestní rejstřík, kladný vztah k našim klientům. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, FKSP, závodní stravování.
WWW: https://www.kamarad-lorm.cz/
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video