Olympiáda lounských mateřských škol

Lucie Steklá 2023-06-26 04:19:52

Na lounském výstavišti se v úterý uskutečnil 1. ročník Olympiády pro děti z mateřských škol. Každá mateřská škola vyslala tým deseti malých sportovců.

Každé dítě si vyzkoušelo připravené disciplíny – např. štafetový běh, střelba na branku, poznávání dopravních značek nebo skákání v pytlích. Za mohutného povzbuzování fanoušků splnily všechny školky připravené disciplíny a děti si mohly užít medaile, diplomy a dárečky. Odpoledne se i přes menší deštík vydařilo a radost dětí nám byla velkou odměnou. Hlavními organizátory akce byla MŠ Fügnerova a V pohybu, velké poděkování patří Městské knihovně Louny za poskytnutí prostor a vedení města Louny a Ústeckému kraji za podporu.

               Olga Krátká, MŠ Fügnerova Louny 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video