Lounská sportka podvacáté

Lucie Steklá 2023-08-07 10:36:00

Sportovní střelecký klub UNITOP Louny předminulý víkend uspořádal již dvacátý ročník střeleckého závodu Lounská sportka. Jedná se o střelbu ze sportovní malorážné pistole. Závod proběhl na policejní střelnici v Nečichách a byl vypsán ve třech kategoriích - Muži + Junioři, Ženy + Juniorky, Dorost.

Z ,,domácích“ závodníků SKP UNITOP Louny v kategorii muži obsadil páté místo Zdeněk Karfík a místo šesté Pavel Vysloužil. O mnoho lépe se vedlo ženám pořadatelského klubu. Na prvním místě se umístila Adéla Tomanová a hned za ní na místě druhém Hanka Jindrová.

Pořadí medailistů v jednotlivých kategoriích: Muži - 1. Houzer Tomáš, SSK Vlašim - 556 bodů; 2. Němeček Václav, SSK Louny - 551 bodů; 3.Hubáček Karel, SSK Slaný - 551 bodů.

Ženy - 1. Tomanová Adéla, UNITOP Louny - 533 bodů; 2. Jindrová Hana, UNITOP Louny - 515 bodů; 3. Marešová Miloslava, SSK Slaný - 515 bodů.

Dorost - 1. Vincík Václav, SSK Louny - 555 bodů; 2. Šlechta Radek, SSK Louny - 539 bodů; 3. Fiedler Jan, SSK Louny - 530 bodů.

Na snímku medailisté dvacátého ročníku Lounské sportky. Při shodném výsledku dvou závodníků, rozhodoval vyšší počet středových desítek.

(lus), foto: Josef Jeremiáš

Napsal(a): Lucie Steklá