Podbořany: Děti si užily rybářský tábor ve městě. Čeká je Zakončení rybářského léta

Alla Želinská 2023-08-15 10:50:00

Ve druhém prázdninovém týdnu proběhl v Podbořanech 1. příměstský rybářský tábor. Děti každý den lovily ryby, učily se rybářské technice a v odpoledních hodinách navštěvovaly městské koupaliště vzhledem k vysokým teplotám. Celý tábor byl zakončen dvoudílnými závody o věcné ceny.

„Rád bych poděkoval jménem ČRS MO Podbořany za spolupráci při zajištění hladkého průběhu tábora Petru Jamborovi, který nám umožnil lov a konání závodu na vodní „hasičské“ nádrži, Národnímu domu a jeho personálu za zajištění stravování a perfektní obsluhu a Davidu Oktábcovi, vedoucímu rybářských potřeb Narybolov.cz za přípravu cen, diplomů a sponzorský dar.

Poděkování patří také rodičům, kteří děti na tábor připravovali, a především dětem. Díky jejich zápalu a radosti z ulovených ryb se pokusíme následující rok tento tábor zo-pakovat,“ shrnul vedoucí tábora Josef Kudláček na závěr s tradičním rybářským pozdravem: Petrův zdar! 

Pozvánka na konec srpna:

Zakončení rybářského léta! Na hasičské nádrži v Podbořanech se v sobotu 26. srpna od 7:00 hodin (registrace, strat v 8 hodin) uskuteční dětské rybářské závody, které pořádá David Oktábec. Všichni jsou srdečně zváni.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Peruc

Bližší info na webu obce Peruc. Nástup 1. srpna 2024, přihlášky zasílejte do 17. května 2024.
WWW: https://peruc.cz/
E-mail: podatelna@peruc.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA ZŠ A MŠ Vilémov

Bližší informace na webu Obce Vilémov u Kadaně.
Tel.: 474398146
WWW: https://www.obec-vilemov.cz/
E-mail: vilemov@obce-cv.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video