Odložená koťata našla nový domov

Lucie Steklá 2023-09-04 09:21:00

Cítoliby - Sedm koťátek našli lidé na polní cestě mezi Cítoliby a Louny. Koťata byla odložena a nechána osudu v pytli. ,,Všechna jsou mourovatá, ujala se jich zaměstnankyně městyse, ale než nalezneme vhodný útulek, zkouším vás, zdali nemáte zájem vy či někdo z vašich blízkých o kotě. V případě zájmu prosím kontakt do komentáře pod příspěvek či do zprávy,“ uvedlo vedení městyse Cítoliby k příspěvku o nálezu koťat, který umístilo na sociální síť facebook. ,,Zkusme nalézt koťátkům nový domov,“ dodali.


Mezitím se pod příspěvkem snesla vlna kritiky nad neznámými, kteří chlupáče u cesty odhodili. Současně se také hned hlásili zájemci o nového mazlíčka pro svoji rodinu. ,,Jste na-prosto úžasní. Fakt jedni z mala. Lidi jsou fakt hyeny. Věřím, že prďouskům domovy seženete. „ ,,To je smutné. Jak jsou staré? Je možné se spojit s paní co se o ně stará?“ ,,Dobrý den, kdy budou koťátka k odběru? Měla bych případně zájem o kočičku.“ ,,Jedno by se hodilo pro našeho Nikoláska moc chce kotátko.“ ,, Prosím podejte trestní oznámení.“

Příběh odložených koťat má šťastný konec. Zájem byl velký, několik lidí hned v zápětí uvedlo, že má o koťata zájem. ,,Koťátka našla nový domov, všem děkujeme,“ hlásila aktualizace u příspěvku městyse.

      (lus), foto: městys Cítoliby

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video