Stříbro ze světového šampionátu mažoretek

Lucie Steklá 2023-09-06 09:23:00

Mažoretky Jana Ipserová z Loun (vpravo) a Barbora Žižková z Jimlína (vlevo) získaly spolu s českým týmem, který soutěžil pod hlavičkou Infinity Kroměříž, na Mistrovství světa mažoretek v twirlingu stříbrné medaile.

Infinity Kroměříž soutěžily v Exhibition Corp Senior a Parade Corp Senior a v obou disciplínách získaly stříbro, spolu s nimi si jednu stříbrnou na krk pověsily mažoretky J. Ipserová a B. Žižková. Ze sedmi medailí vybojovaných českou mažoretkovou reprezentací Svazu mažoretek a twirlingu ČR celkem tři medaile putovaly do Zlínského kraje.

Mažoretky Infinity Kroměříž startovaly na vůbec prvním mistrovství světa mažoretek, které se konalo začátkem srpna v Liverpoolu. Mistrovství světa mažoretek bylo pro české mažoretky historickou událostí. Mažoretky měly letos svoje první mistrovství světa poprvé po dlouhých letech. Mistrovství proběhlo pod hlavičkou největší světové asociace, spojující World Baton Twirling Federation a World Federation of National Baton Twirling Associations do jedné = International Baton Twirling Federation. Samostatného mistrovství světa se účastnilo sedm států, včetně velmoce USA! Svaz mažoretek a twirlingu ČR reprezentovalo celkem pět klubů z celé České republiky - Olešnice, Praha, Holešov, Kosmonosy a zmíněná Kroměříž. (lus), foto: archiv mažoretek

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pomocný KUCHAŘ/KUCHAŘKA - Domov pro seniory Žatec

Občasná práce i ve směnném provozu, praxe ve stravování min. 3 roky. Zájemci ať posílají přihlášku formou životopisu k rukám vedoucí stravovacího úseku paní Marcely Patakyové.
Kontakt: Marcela Patakyová
Tel.: 725 044 664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


ŘEDITEL/ŘEDITELKA MŠ Hřivice

Předpokládaný nástup 1. 8. 2024 nebo dle dohody. Přihlášky doručte nejpozději 15. 3. 2024 do 12 hodin na adresu úřadu. Bližší informace na webu obce.
Tel.: 415 696 331
WWW: https://www.hrivice.cz/
E-mail: obec@hrivice.cz


ZŠ a MŠ Jesenice, okr. Rakovník - ÚČETNÍ, KUCHAŘKA, VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

U všech pozic jde o práci na plný úvazek, nástup 17. 6. 2024. Jistota stabilního místa. Bližší informace najdete na webu školy.
Kontakt: Mgr. Petr Koníř, ředitel
Tel.: 724926290
WWW: https://zsjesenice.cz/138-kariera
E-mail: reditel@zsjesenice.cz


Nemak Podbořany nabírá

Hledáme nové kolegy na tyto pozice: IT SPECIALISTA S SQL; EXPERT NA SVAŘOVÁNÍ; PROCESNÍ INŽENÝR – OBRÁBĚNÍ / MECHANICKÉ SPOJOVÁNÍ ZA STUDENA / MONTÁŽ; PLC SPECIALISTA - CONTROL SYSTEM ENGINEER. Bližší info na webu firmy uvedeném v kontaktech.
Kontakt: Dana Setváková
Tel.: +420 737 233 799
WWW: https://nemak.cz/#volne-pozice
E-mail: prace@nemak.com


Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video