Podbořanští chovatelé připravují výstavu

Alla Želinská 2023-09-29 17:20:17

Základní organizace Českého svazu chovatelů Podbořany pořádá 14. října při výročí pětasedmdesát let od svého založení tradiční podzimní výstavu králíků, drůbeže, holubů spojenou s propagační výstavou exotického ptactva. Dále v chovatelském areálu proběhne okresní výstava drůbeže a holubů základních organizací okresu Louny.

„V tomto roce slaví naše činorodá organizace čítající momentálně 35 členů, mezi kterými máme i 5 mladých chovatelů ve věku 13 – 16 let, 75 let od svého založení. Sídlíme na adrese Mírová 912. Za poslední dva roky jsme zde udělali spousty práce. Tímto bychom chtěli pozvat širokou veřejnost k návštěvě naší výstavy, byli bychom rádi, kdybyste si mezi nás zase nacházeli cestu v hojném počtu. To je pro nás ta největší odměna – projevený zájem o to, co děláme. Na výstavě bude chutné občerstvení, kdy bude možnost dát si svíčkovou, guláš, dále venku budou chutné klobásky a i něco sladkého ke kávě a čaji se najde. Bude zde tombola, burza zvířat. A samozřejmě že výstava je spojená s prodejem zvířat. Takže zájemci o doplnění chovu si přijdou určitě také na své. Budeme se na vás těšit a jste všichni srdečně zváni našimi členy základní organizace - v sobotu 14. října od 8 do 14 hodin,” srdečně zve jednatel ZO Podbořany Bohuslav Potůček.

V každé expozici budou uděleny poháry za nejlepší kolekce, vodní drůbež a kmen drůbeže. Podrobné informace zájemci získají na tel: 721 407 916, nebo email: zocschpodborany@seznam.cz.

"Ještě pro zájemce z řad mladých chovatelů: ten, kdo u nás vystaví, má letos poprvé možnost získat pohár pro nejlépe hodnocená zvířata mladého chovatele. Zda odměníme jen jednoho nebo až tři mladé chovatele s nejlépe hodnocenými zvířaty, nechme se překvapit... Tak se toho nebojte a předveďte své chovatelské uměni na naší podbořanské výstavě 14. 10. 2023. Budeme se těšit," shrnul za výbor ZO ČSCH Podbořany B. Potůček. 

                               

Komentáře

Nabídky práce

Obsluha ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY - KM - Prona Žatec

Ranní a odpolední směny v režimu: 2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny volno; včetnně víkendů. Práce v kolektivu 5 lidí, vhodné pro muže i ženy. Zájemce doručí životopis na e-mail: info@wdishop.cz nebo na adresu: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
Kontakt: KM - Prona, Plzeňská 3095, Žatec
E-mail: info@wdishop.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Milan Řeřicha zahrál na klarinet v kostele sv. Petra a Pavla v Podbořanech

1. neděle - slavnost Nejsvětější trojice a 1. sv. přijímání - a minikoncert klarinetisty Milana Řeřichy 4. června 2023.

Přehrát video
Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video