Výročí vzniku Československa připomněli u pomníku T.G.M.

Lucie Steklá 2023-11-05 12:02:00

Významné výročí, 105 let od vzniku samostatného československého státu, si za Ústecký kraj připomněl v letošním roce hejtman Jan Schiller v Lounech. Pietní akt proběhl symbolicky u pomníku prvního československého prezidenta T. G. Masaryka před Základní školou J. A. Komenského.


Vzpomínkového setkání se spolu s hejtmanem Ústeckého kraje Janem Schillerem zúčastnili také starosta města Louny a předseda Výboru pro zdravotnictví Zastupitelstva Ústeckého kraje Milan Rychtařík a místostarosta města Louny Pavel Csonka. Přítomni byli dále členové České obce sokolské a v neposlední řadě veřejnost. Slavnostní atmosféru umocnila také přítomnost zástupců Muzea čs. opevnění z let 1936 -1938 „Na Kočičáku“, kteří drželi během pietního aktu čestnou stráž v dobových uniformách. foto: Ústecký kraj

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video