Knihy pro děti z pěstounských rodin

Lucie Steklá 2024-03-13 03:51:00

Poslední únorový den letošního roku bylo v lounské knihovně ,,Náhradním rodinám Ústeckého kraje“ předáno čtyřicet knih pro děti na cestu do pěstounských rodin. Knihy darovali čtenáři a příznivci knihovny v rámci akce Daruj knihu.


Věnované knihy jsou určeny pro děti vyrůstající v pěstounské péči. Dostanou je společně s dalšími věcmi od společnosti Náhradní rodiny Ústeckého kraje v kufříku na cestu do nové rodiny. ,,Trvali jsme na tom, že to mají být nové knihy. Prosili jsme dárce, aby do nich napsali nějaké věnování. Prostřednictvím toho textu se opravdu zapíší do jejich života a budou součástí toho jejich příběhu,“ přiblížila projekt ředitelka městské knihovny v Lounech Dagmar Kučerová.

                   (lus), foto: Ladislav Bába

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video