Karolína Bubáková je Miss Šantovka

Lucie Steklá 2024-03-26 10:52:00

Lounsko - Že máme na Lounsku krásné dívky o tom není pochyb. Svědčí o tom řada úspěchů dívek, mezi něž se na konci února zapsal titul Miss Šantovka 2024, který získala devatenáctiletá K. Bubáková z Loun. Ve finálovém klání zaujala porotu nejen svou krásou, ale i pokorou a precizní přípravou.

,,Vítězství Miss Šantovky je pro mě určitě obrovská zodpovědnost. Budu se snažit co nejlépe Šantovku reprezentovat a využít rok kralování naplno. Na-dále se plánuji věnovat modelingu a uvidíme, co mi život ještě přinese. Celý průběh soutěže jsem si velice užila, je to nezapomenutelný zážitek. Moc děkuji za tuto příležitost, velice si toho vážím,“ řekla vítězka Karolína Bubáková.

Do letošního ročníku Miss Šantovka se přihlásilo více než padesát dívek z celé České republiky. Do semifinále odborná porota vybrala čtyřiadvacet z nich. Po semifinále se o korunku ucházelo deset dívek, z nichž desetičlenná porota vybrala pětici, mezi něž rozdělila ocenění. Pro mnohé z nich to může znamenat velký start kariéry.

Jednou z nejúspěšnějších dívek z Lounska, co se soutěží krásy týče, je Andrea Kaplanová z Blšan, která získala titul Miss České republiky 2022. V letošním roce se do TOP 20 stejné soutěže Miss Czech republic probojovala studentka lounského gymnázia Ellen Jedličková. V roce 2019 Titul Miss Talent převzala z rukou ředitelky soutěže Miss Czech Republic Taťány Makarenko postoloprtská Denisa Czervoniaková. (lus)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz


Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video