Běžci se z hal vrátili do terénu

Lucie Steklá 2024-04-05 13:39:00

Napříč krajem se konají první jarní závody, začal také seriál přespolních běhů. Byl jím Lesní běh na Resslu, kterého se zúčastnili také závodníci z Loun. Běžci klubu ASK Elna Počerady přivezli tři medaile, a to v podání Silvie Dorůžkové, Karolíny Pávkové a Lucie V. Šponiarové. ,,Velká gestulace. I ostatní předvedli bojovné výkony. A rodiče byli opět báječní,“ uvedli zástupci klubu.


Do běžeckého poháru Ústeckého kraje je letos zařazeno deset běhů. Prvním z nich byl nedělní Běh na Ressl v Mostě, dalším bude (6. dubna) Velká žatecká Žatec. Seriál závodů bude pokračovat 13. dubna Během Krušnohořím v Meziboří, v září se chystá běh Velké skály Děčín, v říjnu Spořická šestka, Duchcovský viadukt, Máchův běh Litoměřice, Běh zámeckým parkem Klášterec n. O., v listopadu Běh kolem Bobřáku Kadaň a Běh kolem Doubravky Teplice. (lus)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video