Dobrovolníci přiložili ruce k dílu v domově

Lucie Steklá 2024-05-04 08:07:00

Louny, Most - ,,Každá pomoc se po-čítá. Díky všem našim dobrovolníkům za úžasnou práci!“ uvedlo středisko Diakonie Most, které pomáhá lidem v nepříznivé sociální situaci nalézt jejich uplatnění ve společnosti.

 ,,Jsme moc rádi, že firemní dobrovolnictví s firmou Aisan Louny funguje tak skvěle,“ dodávají. Nyní tam má Dobrovolnické centrum Most celkem čtrnáct dobrovolníků, kteří docházejí pomáhat do Domova pro seniory v Lounech. ,,Chceme tímto poděkovat dobrovolníkům, jmenovitě paní Katsiaryně Lukyanchuk, paní Kseniya Hryhoryeva, panu Pavel Kirychenka a Vítu Aidlpesovi za pomoc při jarním úklidu v Domově pro seniory v Lounech. Vaše pomoc je neocenitelná, opravdu jste si ,,mákli“ a my si toho moc vážíme! Těšíme se na další spolupráci!“ dodali zástupci Diakonie.

Diakonie Most spolupracuje s azylovým domem, dobrovolnickými centry a programy, poskytuje odborné sociální poradenství, podporu pěstounských rodin a sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. V posledních letech Diakonie rozvíjí sociální podnikání a vytváří chráněná pracovní mís-ta pro lidi s postižením. (lus)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Samostatná(ý) účetní - Obec Perštejn

Možno na plný či poloviční úvazek, lhůta pro podání přihlášky: do 12.7.2024. Plné znění obsahu výběrového řízení naleznete na www.obec-perstejn.cz či úřední desce OÚ.
Tel.: 474394184
WWW: www.obec-perstejn.cz
E-mail: starosta@obec-perstejn.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video