Dobrovolníci přiložili ruce k dílu v domově

Lucie Steklá 2024-05-04 08:07:00

Louny, Most - ,,Každá pomoc se po-čítá. Díky všem našim dobrovolníkům za úžasnou práci!“ uvedlo středisko Diakonie Most, které pomáhá lidem v nepříznivé sociální situaci nalézt jejich uplatnění ve společnosti.

 ,,Jsme moc rádi, že firemní dobrovolnictví s firmou Aisan Louny funguje tak skvěle,“ dodávají. Nyní tam má Dobrovolnické centrum Most celkem čtrnáct dobrovolníků, kteří docházejí pomáhat do Domova pro seniory v Lounech. ,,Chceme tímto poděkovat dobrovolníkům, jmenovitě paní Katsiaryně Lukyanchuk, paní Kseniya Hryhoryeva, panu Pavel Kirychenka a Vítu Aidlpesovi za pomoc při jarním úklidu v Domově pro seniory v Lounech. Vaše pomoc je neocenitelná, opravdu jste si ,,mákli“ a my si toho moc vážíme! Těšíme se na další spolupráci!“ dodali zástupci Diakonie.

Diakonie Most spolupracuje s azylovým domem, dobrovolnickými centry a programy, poskytuje odborné sociální poradenství, podporu pěstounských rodin a sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi. V posledních letech Diakonie rozvíjí sociální podnikání a vytváří chráněná pracovní mís-ta pro lidi s postižením. (lus)

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video