Zlouni, Mistři ČR Czech Dance Masters

Lucie Steklá 2024-05-28 15:38:00

Již druhý měsíc jezdí HD ZLOUNI po soutěžích, pohárových i postupových, celkem se šesti choreografiemi. ,,Všechny choreografie letos šlapou jako hodinky a jedou bomby,“ řekl trenér Zlounů.

A že se snaha vyplácí, se potvrdilo minulý pátek, kdy se HD ZLOUNI stali Mistry České republiky Czech Dance Masters - Beat Street! Juniorské zlounky s choreografií Lock Da Louny vytancovali první místo na MČR v Brně v kategorii street dance - malé formace - hobby. ,,Aby to bylo kompletní, tak je nutné dodat, že z celkového počtu patnácti choreografií! To by šlo, že? Jak říká Kapitán Viva: Na to že nelockuješ, tak dobrý,“ dodal trenér.

Skvělé čtvrté místo z celkového počtu patnácti choreografií si vytancovala v kategorii street dance - velké formace - hobby na MČR v Brně také druhá juniorská formace Zlounů TRANSFORMATION! Tato choreografie se nominovala na MČR v Brně z Mistrovství Čech z velké konkurence a to z celkového počtu třiceti pěti choreografií! (lus), foto: archiv HD Zlouni

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - LOUNY

Jsme fandové digitálního účetnictví, umělé inteligence a moderních technologií a do naší lounské kanceláře hledáme novou posilu pro stálou nebo nárazovou spolupráci externí nebo interní formou. Předchozí zkušenost s účetnictvím je nutná, moderní technologie zaškolíme a zvládneme společně. Požadujeme ochotu učit se novým věcem, pozitivní, zodpovědný a aktivní přístup.
Tel.: 777197823
E-mail: info@arelas.cz


VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video