Šebrle a Změlík na předání zateplené školy

Pavel Macák 2012-09-17 00:58:00

Postoloprty – Přestože největší investiční akce loňského a letošního roku, kterou bylo v Postoloprtech zateplení celé budovy Základní školy Draguš, byla zkolaudována již 30. srpna kolaudačním souhlasem bez závad a nedodělků, s jejím slavnostním předáním se počítá až na závěr září.

„Počítáme s tím, že na tuto slavnostní akci pozveme nejen zástupce města, dodavatelské organizace Euromont group Velebudice, ale i další hosty z řad sponzorů a občany města, aby jim naši žáci svými vystoupeními poděkovali. Prozradím, že mezi přítomnými by měli být i naši atletičtí reprezentanti Roman Šebrle a Robert Změlík,“ uvedl ředitel školy Daniel Syrovátko.
Podle starosty města Václava Ibla se má přijet na zhotovené dílo přijet 19. září podívat zástupce Státního fondu životního prostředí, který udělá závěrečnou kontrolu, na základě které bude městu vyplacena dotace v plné výši. „Celkové náklady na tuto investiční akci byly přesně 19 498 010 korun bez DPH, z toho podíl města činí 6 508 394 korun,“ řekl starosta.
Tímto ovšem vylepšování školy neskončí. Již dnes obdrželo město od projekční kanceláře dokumentaci na rekonstrukci sociálních zařízení, klimatizace, vodovodních rozvodů a kanalizace. „Projekt počítá s několika milionovými náklady. Nyní jsme vyhlásili výběrové řízení na dodavatele této zakázky, abychom měli jasno, kolik bude tato akce stát, abychom ji mohli zařadit do rozpočtu příštího roku. Na tuto akci jsme již žádali o dotaci Ústecký kraj, ale zatím nám nebylo vyhověno, patrně proto, že je před volbami do krajského zastupitelstva. Uvidíme, jak to dopadne po nich, rozhodně budeme žádat znovu. S rekonstrukcí by se začalo někdy na jaře a hlavní práce by pak měly proběhnout o prázdninách, aby žáci nebyli rušeni,“ dodal starosta Václav Ibl.

 

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

Nelumbo Otvice - PROJEKTOVÝ MANAŽER/STAVBYVEDOUCÍ

Práce na HPP ve stabilní společnost, zajímavý plat a smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: Petra Štáfková
Tel.: 417669065
E-mail: hr@nelumbo.cz


Ročov ŘEDITEL/KA ZŠ

Nástup 1.9.2023, přihlášky nejpozději do 28.4.2023. Bližší info na webu Městyse Ročov
Kontakt: Ing. Vojtěch Václav Pour, starosta
Tel.: +420 415 695 110
E-mail: starosta@obec-rocov.cz


Koštice ředitel/ka ZŠ a MŠ

Obec Koštice vyhlašuje konkurz na místo ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Koštice. Uzavírka přihlášek 31.3.2023. Nástup 1.8.2023. Více info na stránkách obce a školy.
Tel.: 602680130
WWW: https://obeckostice.cz


TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

O Budulínkovi poněkud netradičně ;-)

Loutková pohádka Klubu knihomolů v žatecké knihovně 22. 2.

Přehrát video
Žatec: krmení kachen u řeky

V neděli 19. 2. vysvitlo sluníčko - rodiny s dětmi vyrazily k Ohři ke kačenkám :-)

Přehrát video