Modeláři úspěšně lákali nové členy

Pavel Macák 2012-09-25 10:16:00

Postoloprtští modeláři připravili uplynulou sobotu pro širokou veřejnost první ročník Otevření RC tankodromu v Postoloprtech spojený s modelářkou burzou. Členové 116. Panzer model clubu Wiking Postoloprty zde od rána vítali malé i velké zájemce o tohoto zajímavého koníčka. Předváděli modely tanků, ale i jiné bojové techniky, letadel, vrtulníků a bugin. Pokud měl někdo z příchozích zájem, mohl si vzít do ruky ovladač a zkusit si, jak „zmenšeniny“ překonávají překážky nebo závodí na terénní dráze. Více snímků naleznete zde.

„Děláme tuto akci hlavně proto, abychom nalákali děti do našeho modelářského kroužku při Domě dětí a dospělé do našich řad. Při dnešní akci se do našeho čtrnáctičlenného klubu přihlásili čtyři dospěláci a do kroužku přijde šest nových dětí,“ řekl předseda klubu Milan Urbánek (na snímku).

 

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video