Postoloprtská škola je v teple

Pavel Macák 2012-10-03 01:50:00

Postoloprty – Žáci, učitelé, ale i veřejnost společně prožívali ve čtvrtek 27. září slavnostní předávání Základní školy Postoloprty do užívání po jejím zateplení a rekonstrukci tělocvičny školy. Před barvami zářícími budovami se shromáždily před desátou hodinou všechny třídy a pak již slavnostní akt svým vystoupením zahájily Postoloprtské mažoretky. Ředitel školy Daniel Syrovátko přivítal hosty, mezi nimiž byl i olympijský vítěz Robert Změlík.

Ředitel ve svém projevu popsal průběh celé rekonstrukce, která začala první etapou před třinácti měsíci a v polovině září byla společností Euromont group Velebudice kompletně dokončena a bez závad zkolaudována. „Před 27 lety byla škola postavena za 33 miliony korun. Současná výměna oken a zateplení fasád však stála 23 miliony. Zhruba dvě třetiny nákladů byly hrazeny z peněz Evropské unie a Státního fondu životního prostředí a jednu třetinu, 7,9 milionu, poskytlo město,” uvedl ředitel a poděkoval všem, kteří měli na této investiční akci svou zásluhu.
„Není to vše, co škola ještě potřebuje. Nyní se zaměřujeme na nutnou rekonstrukci sociálního zařízení ve všech objektech školy a výměnu rozvodů vody a kanalizace. I to bude stát mnoho milionů korun. Věřím, že se nám alespoň část podaří získat z některého dotačního titulu,” řekl následně ve svém projevu starosta města Václav Ibl.
Kulturní program pokračoval vystoupením dalších žáků základní umělecké školy a poté byla slavnostně přestřižena páska nejen před budovou školy, ale též před vchodem do opravené tělocvičny, ve které se pak konala beseda s olympionikem Robertem Změlíkem. Více snímků ze slavnostního otevření najdete zde.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

DPS Žatec - vyučený KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Směnný provoz, dlouhý krátký týden
Kontakt: Marcela Patykyová
Tel.: 725895664
E-mail: patakyova@dpszatec.cz


Pragolaktos - řidič cisterny

Parkování v Blšanech u Podbořan. Nástup ihned, smlouva na dobu neurčitou, 13. plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů. Požadujeme ŘP sk. C,E; střední odborné vzdělání s výučním listem, trestní bezúhonost.
Kontakt: Josef Machač
WWW: https://www.pragolaktos.cz/
E-mail: josef.machac@pragolaktos.cz


Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany - UČITEL/KA + ÚDRŽBÁŘ

Přijmeme do pracovního poměru UČITELE EKONOMICKÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ, UČITELE ODBORNÉHO VÝCVIKU, ÚDRŽBÁŘE - ELEKTRIKÁŘE. Nabízíme stabilní zaměstnání + mnoho benefitů.
Kontakt: Ing. Šárka Fenclová
Tel.: 4150237710
WWW: https://www.gsospodborany.cz/volna-mista/
E-mail: ekonom@gsospodborany.cz


ÚČETNÍ - paveldvorsky.cz s.r.o. Žatec

Přijmeme účetní, praxe 5 a více let, nástupní plat 30.000 - 38.000 Kč. Benefity: penzijní připojištění, služební telefonní číslo, stravenkový paušál, možnost práce na home-office.
Kontakt: Ing. Pavel Dvorský Ph.D.
Tel.: 415210415
WWW: https://paveldvorsky.cz/
E-mail: info@paveldvorsky.cz


ZÁSTUP DO RECEPCE, PRÁDELNY - Domov pro seniory v Žatci

Práce na DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, vhodné i pro příjemce důchodu.
Kontakt: Ing. Eva Hajná
Tel.: 739 429 601
E-mail: hajna@dpszatec.cz

Poslední videa

Podbořany - městské koupaliště se otevřelo 1. června

Sezona zahájena ve čtvrtek 1. 6. 2023 :-)

Přehrát video
Trénink malých tenistů na kurtech v Podbořanech

Takto se rozcvičují na tréninku tenisové naděje v Podbořanech. Každý čtvrtek od 16 hodin ;-)

Přehrát video