Sportovci si rozdělí téměř milion

Pavel Macák 2013-03-11 00:40:00

Louny – Peníze pro sportovní organizace a kluby na svém jednání minulý týden rozdělovala rada města Louny. „Jednalo se o 920 tisíc korun, které jsou v rozpočtu určeny na sport a tělovýchovu. Nešlo tedy o peníze z hazardních her, které přichází z ministerstva financí,“ uvedla tajemnice městského úřadu Renáta Čapková. 

Finanční příspěvky byly rozděleny podle návrhu sportovní komise mezi třiatřicet sportovních a tělovýchovných jednot. Příspěvky nad padesát tisíc korun pro Fotbalový klub, Hokejový klub, TJ Lokomotivu – házená a Veslařský klub Ohře Louny bude schvalovat zastupitelstvo na svém dubnovém jednání. Finanční výbor současně dostal za úkol zabývat se žádostí o příspěvek 2 CV CLUBU Louny na desátý celostátní sraz příznivců vozů Citroen 2 CV.

Napsal(a): Pavel Macák

Komentáře

Nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - Domov pro seniory Podbořany

Nástup možný ihned! POŽADUJEME: vzdělání zdravotníckého směru NABÍZÍME: pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní poměr na DPP nebo DPČ; zvláštní příplatek pro zdravotníky + příplatek za práci o víkendu a svátcích + odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na penzijní pojištění; příspěvek na stravování; příspěvek na vitamínové prostředky + očkování; možnost dalšího vzdělávání. Profesní životopis zašlete na uvedený e-mail.
Kontakt: paní Šulcová
Tel.: 733714024
WWW: https://www.domovpodborany.cz/
E-mail: sulcova@domovpodbořany.cz

Poslední videa

Valentýnský koncert v žateckém divadle rozněžnil i rozpálil

Klavír Jiří Knotte a housle Milan Brouček... Bravo!

Přehrát video
V 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci děti s učitelkou v kroužku probíraly první vysvědčení

Ve středu 31. 1. 24 se rozdávaly pololetní vysvědčení - přesněji Výpisy vysvědčení. Třídní učitelka 1.A Nikola Martinovská si se svými prvňáčky v poslední hodině po předání o tom povídala...

Přehrát video